Jesteś w: Home » Uniwersytet Szczeciński » Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług
Szukaj w mieście
Uniwersytet Szczeciński » Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług

71-004 Szczecin, Zachodniopomorskie
ul. Cukrowa 8, Zobacz na mapie
Tel: (91) 444-31-15 lub (91) 444-31-25
Fax: (91) 444-31-16
WWW: http://www.wzieu.pl
Email: wzieu@wzieu.pl

Nazwa kierunku Studia I stopnia Studia jednolite Studia II stopnia
Licencjackie Inżynierskie Magisterskie Magisterskie uzupełniające
S NW NZ S NW NZ S NW NZ S NW NZ
Ekonomia Ekonomia - Licencjackie stacjonarne Ekonomia - Licencjackie niestacjonarne zaoczne Ekonomia - Magisterskie uzupełniające stacjonarne Ekonomia - Magisterskie uzupełniające niestacjonarne zaoczne
Europeistyka Europeistyka - Licencjackie stacjonarne Europeistyka - Licencjackie niestacjonarne zaoczne
Finanse i rachunkowość Finanse i rachunkowość - Licencjackie stacjonarne Finanse i rachunkowość - Licencjackie niestacjonarne zaoczne
Logistyka Logistyka - Licencjackie stacjonarne Logistyka - Licencjackie niestacjonarne zaoczne Logistyka - Magisterskie uzupełniające stacjonarne Logistyka - Magisterskie uzupełniające niestacjonarne zaoczne
Zarządzanie Zarządzanie - Licencjackie stacjonarne Zarządzanie - Licencjackie niestacjonarne zaoczne
Turystyka i rekreacja Turystyka i rekreacja - Licencjackie stacjonarne Turystyka i rekreacja - Licencjackie niestacjonarne zaoczne

Dlaczego warto studiować na Cukrowej?

    

Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego może poszczycić się 60-letnia tradycją, która w połączeniu z nowoczesną infrastrukturą stwarza możliwość kształcenia na jednym z najlepszych wydziałów ekonomicznych w regionie.
 

Dostosowując się do zaleceń Deklaracji Bolońskiej Wydział wprowadził w ofercie kształcenia studia dwustopniowe - trwające trzy lata studia I-go stopnia (licencjackie), dwuletnie studia II-go stopnia (uzupełniające studia magisterskie). Istnieje również możliwość kontynuowania nauki na studiach III - go stopnia – doktoranckich. Wprowadzenie takiego systemu kształcenia gwarantuje pełną uznawalność dyplomu w krajach Unii Europejskiej.
Kierunek Ekonomia został oceniony pozytywnie przez Państwową Komisję Akredytacyjną: www.pkt.edu.pl.
 
    

Każdy może wybrać studia w systemie adekwatnym do swoich potrzeb - stacjonarnym (dziennym), niestacjonarnym (zaocznym, wieczorowym) oraz wybrać kierunek i specjalność zgodne z jego zainteresowaniami - ekonomię, europeistykę, finanse i rachunkowość, zarządzanie, logistykę lub turystykę i rekreację.
 
socrates erazmus     

Na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług studenci maja możliwość studiowania na innej uczelni europejskiej w ramach programu Socrates Erasmus .
 

Bogaty system stypendiów może częściowo zrekompensować wydatki na czesne na studiach niestacjonarnych. W szczególnych przypadkach można starać się o ulgi w opłatach za zajęcia dydaktyczne.
 

Chcąc realizować politykę równych szans Wydział stworzył szereg udogodnień dla osób niepełnosprawnych tak aby zapewnić im swobodne studiowanie. Dodatkowo osobom z orzeczonym stopniem niepełnosprawności przysługuje zwolnienie z opłat za zajęcia dydaktyczne w wysokości 30%. Studenci ci mogą ubiegać się również o stypendium specjalne.
 

Biblioteka WZiEU posiada własną stronę internetową , która umożliwia studentowi zdalny dostęp do bazy książek i czasopism. Funkcjonuje również Biuro Informacji Naukowej.


Na Wydziale działają liczne organizacje studenckie, które dbają o interesy studentów i dają możliwość aktywnego uczestnictwa w życiu Wydziału.
 


A ponieważ nie samą nauką student żyje w weekendowe noce można skorzystać z wielu atrakcji w szczecińskich klubach oraz spędzić miło czas w kinie!