Jesteś w: Home » Uniwersytet Szczeciński » Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania » Ekonomia spec. handel zagraniczny
Szukaj w mieście
Uniwersytet Szczeciński » Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania » Ekonomia spec. handel zagraniczny

71-101 Szczecin, Zachodniopomorskie
ul. Mickiewicza 64, Zobacz na mapie
Tel: (91) 444 1801
Fax: (91) 444 1925
WWW: http://www.wneiz.pl/
Email: promocja@wneiz.pl

Nazwa kierunku Studia I stopnia Studia jednolite Studia II stopnia
Licencjackie Inżynierskie Magisterskie Magisterskie uzupełniające
S NW NZ S NW NZ S NW NZ S NW NZ
Ekonomia spec. handel zagraniczny Ekonomia spec. handel zagraniczny - Licencjackie stacjonarne Ekonomia spec. handel zagraniczny - Magisterskie uzupełniające stacjonarne

Chciałbyś zdobyć tytuł magistra ekonomii i zarazem dowiedzieć się jak prowadzić biznes na rynkach zagranicznych ? Nic prostszego - skorzystaj z oferty Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania i wybierz specjalność handel zagraniczny na kierunku Ekonomia.

Tutaj będziesz miał możliwość poznania zasad prowadzenia działalności gospodarczej na rynku nie tylko polskim. Świat stoi otworem i szkoda tego nie wykorzystać.

Nauczymy Cię jak prowadzić negocjacje i zawierać kontrakty międzynarodowe. Przybliżymy Ci sposoby skutecznej minimalizacji ryzyka oraz bezpiecznego dokonywania płatności - wszystko w trosce o Twoje zyski. Dowiesz też jak wprowadza się nowy produkt na rynki zagraniczne a także poznasz metody badania rynków zagranicznych. Jako specjalista ds. handlu zagranicznego nie powinieneś mieć najmniejszych kłopotów ze znalezieniem pracy po studiach.

Wiele firm marzy o rozszerzeniu swojej działalności za granicę i właśnie Ty im w tym możesz pomóc. A może działalność na własny rachunek? Bogata wiedza jaką uzyskasz na naszej specjalności ułatwi Ci założenie i rozwinięcie własnej firmy. Zdobycie rynków światowych nie będzie wcale takie trudne. Musisz tylko zdecydować się studiować razem z nami.